Mechanic Max

Araba Tamir Bakım Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.5 MB
  • Version 1.05
  • Dil TR / EN
  • Firma Pilcom
Tamirci Max olarak görev alacağınız ve size gelen arabaları tamir ederek eskisinden daha iyi yapmaya çalışacağınız keyifli bir araba tamir simülasyon oyunudur.

Tamirci Max olarak görev alacağınız ve size gelen arabaları tamir ederek eskisinden daha iyi yapmaya çalışacağınız keyifli bir araba tamir simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan oyunda hasarlı, kazalı veya bozulmuş olan arabaları tamir ederek bakımını yapacak ve eski haline kavuşturacaksınız.

Özellikle araba ve tamirat işlerine ilgisi olan erkek çocuklarının ilgisini çekecek olan oyunda çok sayıda araba, kaynak bulabilirsiniz. Ayrıca arabalarınızı yarış arabasına, taksiye, itfaiye aracına, ambülansa, klasik arabaya, hızlı arabaya veya aile arabasına dönüştürebilirsiniz.

Araba garajına git, gömleğinin kollarını sıva ve arabaların başına geç. yapacağın çok iş var. Sana gelen arabayı öncelikle sabunlu su ve sünger ile yıkamalı, daha sonra onarmalı ve tüm işlemleri bittikten sonra boyamalısın.

Mechanic Max oyunu içerisinde; Eğitici oyun yapısı, Çocuklar için son derece uygun, Çeşitli araçlar için 4 farklı atölye, Çok sayıda araba, çıkartma ve renk, Renkli spreyler ile araba boyama, Süper yüksek kalitede HD grafikler, Özel ses efektleri, Basit kontroller ve kolay oynanış gibi bir çok eğlenceli özellik sizleri bekliyor.

Mechanic Max indir